ساختمان چند طبقه ی اسکیت بوردینگ از یک استودیو معماری بریتانیایی

آموزش اسکیس

استودیو بریتانیایی معماران گای هولاوِی، طرح یک پارک اسکیت چندطبقه را منتشر نموده اند و معتقدتد اولین در نوع خود در جهان می باشد. این پارک که در شهر انگلیسی کنت واقع شده است، با درخواست طراحی “پارک ورزشی فولکستون” مطرح گشته است که سایتی بالغ بر ۱۰۰۰ مترمربع می باشد و بخشی جدایی ناپذیر از این منطقه ی در حال توسعه را شکل می دهد.

دو طبقه ی موج دار این طرح با ایجاد فرم هایی مناسب جهت اسکیت بوردینگ، طرح هایی تندیسی بر سقف طبقه ی زیرین خود ایجاد می نمایند.

آموزش اسکیس

این پارک شامل فضاهایی برای انواع فعالیت های محبوب چون اسکیت بوردینگ و صخره نوردی و پتانسیلی بالا برای ارائه ی یک باشگاه بوکس در آینده، خواهد بود. این مرکز که برای هر دو گروه افراد مبتدی و حرفه ای طراحی شده است، شامل چهار طبقه می باشد که بر روی سقف دارای تراسی مشرف به همسایگی های اطراف خواهد بود.

آموزش راندو

sketch٬ آموزش Dmax3٬ آموزش اسکیس٬ آموزش کروکی٬ آموزشگاه معماری٬ آموزشگاه معماری٬ اصول سایه زدن٬ انواع ماژیک راندو٬ پرزانته و راندو٬ پرسپکتیو داخلى٬ پرسپکتیو دید پرنده٬ پرسپکتیو دید ناظر٬ پرسپکتیوو راندو٬ ترسیم فیگور٬ تکنیک های راندو٬ دانلود پلان معماری٬ دانلود پلان ویلا٬ دیاگرام نما و مقطع راندو با آب مرکب٬ راندو با آبرنگ٬ راندو با مداد رنگی٬ راندو با وایتکس٬ راندو چیست٬ راندو در معماری٬ راندو و اسکیس٬ رواشناسی رنگ٬ روش حل مسئله اسکیس٬ ساخت ماکت اتود حجمی٬ سازه در معماری٬ شیت بندی٬ طراحى اقلیمى مقطع٬ طراحی با دست آزاد٬ طراحی منظر٬ فرم معمارانه٬ کاربرد خط در اسکیس٬ کلاسهای اسکیس٬ مدل سازی سه بعدی٬ مقالات آموزشی اسکیس٬ مقالات معماری٬ نکات کلیدی برای اسکیس ارشد٬ هندسه پلان